Kilo Verme Sonrası Ameliyat

Kilo Verme Sonrası Ameliyat

Ciddi kilo kaybına ister dengeli beslenme ve egzersiz, isterse bariatrik cerrahi veya diğer tıbbi tedaviler ile ulaşılsın, çok sayıda faydası vardır. Ancak, kilo kaybı hedefinize ulaştığınızda halen istediğiniz zinde ve sağlıklı vücut görünümüne sahip olmadığınızı görebilirsiniz. Cildiniz gevşemiş ve sarkmış olabilir ve pek çok durumda vücut hatlarınız düzensiz ve uyumsuz görünebilir.

Eğer aşırı deri sarkmasıyla sonuçlanan anormal kilo kaybınız olduysa, cerrahi vücut şekillendirme sizin için uygun olabilir. Genel olarak, büyük bir kilo kaybını izleyen vücut şekillendirme, vücudun pek çok alanında gelişmiş olan aşırı yağı ve deriyi azaltır. Cerrahinin sonucu daha yumuşak, daha çekici vücut hatlarıdır. Büyük bir kilo kaybından sonra vücut şekillendirme daha sağlıklı, daha orantılı bir vücuda sahip olma mücadelenizin önemli ve ödüllendirici bir aşamasıdır ve vücudunuzun görüntüsünün iyileşmesinde ve kendinize olan güveninizin artmasında da yardımcı olabilir.

Bu bilgi formu ciddi kilo kaybı sonrası vücut şekillendirme girişimlerini gözden geçirmek için hazırlanmıştır. Büyük bir kilo kaybını izleyen vücut şekillendirmenin kişisel hedeflerinize ulaşmaya nasıl yardımcı olabileceğini öğrenmenin en iyi yolu, bir plastik cerrahla yapılan konsültasyondur.

Share:

Leave comment